Czas i koszty dostawy

 Staramy się, aby Klienci naszego e-sklepu mogli jak najszybciej cieszyć się z zamówionych mebli.

Czas realizacji zamówienia widoczny jest przy każdym produkcie.

Ten czas potrzebny jest nam do skompletowanie danego towaru, opakowanie oraz przekazanie do wysyłki.

  • Meble z naszego outletu przygotowywane są dla Państwa w przeciągu 5- 15 dni 
  • Meble robione na zamówienie potrzebują dodatkowego czasu związanego w produkcją. Termin realizacji mebli na zamówienie wynosi od 8 do 15 tygodni.

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na dostawę. Informacje o czasie realizacji pojawią się podczas składania zamówienia oraz dodatkowo w powiadomieniach mailowych.

Ze względu na to że Arino w swojej ofercie posiada głównie produkty które są ponad gabarytowe, niestandardowych wymiarów oraz solidnej wadze – kosz związane z transportem, wniesieniem lub ewentualnym montażem wyliczane są indywidualnie.

Prosimy o kontakt z obsługą klienta sklepu internetowego Arino pod numerem telefonu 505 132 042 lub adresem e-mail  sklep@arino.pl

Możliwy jest również bezpłatny odbiór osobisty w siedzibie producenta: Hajnówka ( woj. Podlaskie ), ul. Warszawska 116a

Nabywca ma obowiązek sprawdzić stan przesyłki i jej zawartość w obecności spedytora. W przypadku stwierdzenia powstania szkody transportowej zobowiązany jest wykonać akty staranności wymagane przepisami ustawy z dnia 15.11.1984 r. - Prawo przewozowe /Dz.U. z 1995 r., Nr 119, poz.575 z póz. zm./ dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika, a w szczególności spowodować protokolarne ustalenie przez przewoźnika stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody. Stanowi to podstawę do uznania reklamacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl