O firmie

 

Podlaska Manufaktura Mebli z wieloletnią tradycją  

 

Historia mebli produkowanych przez firmę Arino sięga prawie 40 lat. Historia firmy to lata ciągłego doskonalenia się w projektowaniu i produkcji mebli.

Zakład produkcyjny mieści się w Hajnówce, miejscowości położonej na skraju Puszczy Białowieskiej. Przy zakładzie znajduje się również showroom, w którym można obejrzeć meble produkowane przez firmę. 

 

produkcja

 

Przez lata meble Arino zdobyły uznanie klientów w Polsce i zagranicą dzięki ciekawemu wzornictwu oraz wysokiej jakości. Najwyższa jakość mebli wynika nie tylko z pasji do ich tworzenia, ale przede wszystkim z wiedzy i doświadczenia kilku pokoleń stolarzy. W naszej manufakturze wyroby wykonuje się w dużej mierze ręcznie, co daje pewność, że końcowy produkt jest nie tylko absolutnie wyjątkowy, ale też i wyjątkowo estetyczny. Nasze niepowtarzalne meble tworzymy przy zachowaniu balansu miedzy tradycją, a nowoczesnym stylem i wysokimi wymogami kolejnych pokoleń naszych klientów.

 

Produkcja 2

 produkcja 3

 

Firma Arino produkuje meble do zabudowy , pełna oferta znajduje się na stronie www.arino.pl oraz meble wolnostojące dostępne w e-sklepie : meblearino.pl .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl